Flag SE Flag UK
SÖK

Rörviks skola

Kontaktuppgifter till skolan

Adress Nygatan 2
570 01 Rörvik

Kontaktuppgifter till personal

Grundskola
Agneta Hägerström
Telefon:
E-post: agneta.hagerstrom@savsjo.se
Grundskola
Anneli Boosjögård
Telefon:
E-post: anneli.boosjogard@savsjo.se
Grundskola
Ann-Sofie Karlsson
Telefon:
E-post: ann-sofie.karlsson@savsjo.se
Grundskola
Bodil Johansson
Telefon:
E-post: bodil.johansson@savsjo.se
Grundskola
Camilla Danielsson
Telefon:
E-post: camilla.danielsson@savsjo.se
Grundskola
Katarina Linner
Telefon:
E-post: katarina.linner@savsjo.se
Grundskola
Kristin Karlsson
Telefon:
E-post: kristin.karlsson@savsjo.se
Grundskola
Kristina Hagström
Telefon:
E-post: kristina.hagstrom@savsjo.se
Grundskola
Telefon:
E-post:
Grundskola
Annika Andersson
Telefon:
E-post: annika.andersson1@savsjo.se
Grundskola
Linda Bodefält
Telefon:
E-post: linda.bodefalt@savsjo.se
Grundskola
Pia Nilsson
Telefon:
E-post: pia.nilsson@savsjo.se
Grundskola
Stina Hultqvist
Telefon:
E-post: stina.hultqvist@savsjo.se
Grundskola
Stina Isaksson
Telefon:
E-post: stina.isaksson@savsjo.se
Grundskola
Ann-Britt Sjödahl
Telefon:
E-post: ann-britt.sjodahl@savsjo.se
Grundskola
Christina Kallar
Telefon:
E-post: christina.kallar@savsjo.se
Grundskola
Daniel Svärd
Telefon:
E-post: daniel.svard@savsjo.se
Grundskola
Jens Vang
Telefon:
E-post: jens.vang@savsjo.se
Grundskola
Jonas Andersson
Telefon:
E-post: jonas.andersson@savsjo.se
Grundskola
Marie A.Johansson
Telefon:
E-post: marie-a.johansson@savsjo.se
Grundskola
Mark Holmstedt
Telefon:
E-post: mark.holmstedt@savsjo.se

KALENDER

Vet du vad som gäller i nya dataskyddsförordningen? 2017-11-28

Vi anordnar en utbildning kring den nya dataskyddsförordningen som börjar gälla den 25 maj 2018.



  • Sävsjö Näringslivs AB

    Telefon/E-post

  • Odengatan 55 
  • 576 31 SävsjöTel: 0382-577 200
  •   E-post info@snab.nu
  • Box 180 
  • 576 24 Sävsjö