Denna webbplats använder cookies som gör att webbplatsen fungerar bättre, Läs mer om cookies.
Flag SE Flag UK
SÖK
 

Skruf Snus AB

Företagsuppgifter

Adress Box 16
576 21 Sävsjö
Besöksadress Vinkelgatan 2-4
576 33 Sävsjö
Telefon 08-7892210
Webbadress www.skruf.se

Kontakter

Marie Klasson
Telefon:
E-post: Marie.Klasson@skruf.se
Åke Danielsson
Telefon:
E-post: Ake.Danielsson@skruf.se
Mihaljo
Telefon:
E-post: Mihajlo-SWEDEN.llikj@skruf.se
Lawrence Kiernan
Telefon:
E-post: Lawrence.Kiernan@skruf.se
Thomas Olsson
Telefon:
E-post: Thomas.Olsson@skruf.se
Camilla Oskarsson
Telefon:
E-post: Camilla.Oskarsson@skruf.se
Erik Nygårds
Telefon:
E-post: Erik.Nygards@skruf.se
Patrik Svensson
Telefon:
E-post: Patrik.Svensson@skruf.se

KALENDER

Näringslivssafari 15 augusti 2018-08-15

Ett 50-tal lärare kommer den 15 augusti deltaga på Näringslivssafari koordinerat av Sävsjö Näringsliv. Detta är en del i vårt arbete för att bygga broar mellan skolan och näringslivet.

Företagsveckan 24-27 september 2018-09-24

Boka in utrymme i kalendern för deltagande i våra aktiviteter i samband med Företagsveckan 24-27 september.
Program och inbjudningar kommer i början på augusti!



  • Sävsjö Näringslivs AB

    Telefon/E-post

  • Odengatan 55 
  • 576 31 SävsjöTel: 0382-577 200
  •   E-post info@snab.nu
  • Box 180 
  • 576 24 Sävsjö